fastshare
Anglický jazyk (video výučba)
Vypnout statistiky
KATEGORIEPOSLEDNÍ PŘÍSPĚVKYPOSLEDNÍ OZNÁMENÍSTATISTIKY UŽIVATELE
Nick: Anonymous
Hodnost: Warman
Varování: 0
---
Právě je 23 říj 2017, 21:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Anglický jazyk (video výučba) 
Autor Zpráva
Warman
Warman

Příspěvek Re: Anglický jazyk (video výučba)

Pedagóg #9: GILL

Re: Anglický jazyk (video výučba)

Popis: Ahojte! Moje meno je Gill a pochádzam z Londýna - Veľká Británia. Angličtinu vyučujem už 25 rokov a posledných 8 rokov ako súkromný učiteľ na prípravu EFL. Učiť angličtinu ma veľmi baví a napĺňa a milujem prenášať svoju vášeň na druhých. Čo ma napĺňa najviac pri vyučovaní na prípravu EFL je spoznávanie nových študentov z iných krajín, prispôsobovať moje lekcie im potrebám, pomôcť im zlepšiť angličtinu a priamo vidieť ich progres v ich súkromnom aj profesionálnom živote. Náhodou som pri surfovaní na internete objavila stránku EngVid a tak moc sa mi tá stránka zapáčila, že som ju musela odporučiť všetkým mojím študentom. Veľmi veľa som sa naučila z týchto videí od iných pedagógov, ktorí v nich vystupujú. Želám vám veľa úspechov pri sledovaní a pustite sa do toho!!! (Gill z engvid.com)

formát videí: mp4
rozlíšenie: 640x360
počet videí: 10
server: uložto a fastshare
veľkosť: 717 MB

zoznam lekcií:

stiahnuť súbor:

03 led 2016, 11:11
Warman
Warman

Happy Hearts 1 DVD (niečo pre malých prckov :))

Popis: A teraz niečo pre učenlivé malé detičky! Happy Hearts DVD 1 je troj-úrovňový video kurz určený pre deti vo veku od 3 do 6 rokov života. Kurz sa zameriava na počúvanie a rozprávanie prostredníctvom hraných scénok, hudby a pohybu. Takáto metóda poskytuje účinný spôsob osvojenia si nového jazyka a k tomu všetkému dopomáha zapájanie chutných postavičiek ako Billy, Molly a mačiatko Kenny, ktorí sa v tomto výukovom kurze predstavujú deťom v predškolskom veku. Ak teda chcete svoje dieťa oboznámiť s cudzím jazykom už v skorom veku, je tento kurz najvhodnejšou pomôckou.

Autori: Jenny Dooley, Virginia Evans
Jazyk: Anglický
Titulky: Anglické
Vydavateľ: Express Publishing ELT (http://www.expresspublishing.co.uk/elt/happyhearts/index.html)
Rok vydania: 2009
Formát: DVD Vob Sub (stačí vypáliť na DVD alebo prehrať v PC nejakým softvérovým DVD prehrávačom)
Veľkosť súboru: 1,64 GB (rozbalené cca 4,2 GB)
Server: fastshare & uložto

Ukážka:

Stiahnuť:

bez hesla

09 led 2016, 14:57
Warman
Warman

Happy Hearts 2 DVD

Popis: Happy Hearts DVD 2 je pokračovaním úspešného DVD kurzu Happy Hearts. Tentokrát si autori pre vás prichystali nové príbehy, ktoré majú za úlohu nenásilnou formou zefektívniť pozornosť detičiek pri výučbe angličtiny. K lepšiemu zážitku má prispieť aj vylepšená grafická stránka kurzu a prepracovanejšie dialógové texty. Na scénu sa opäť vracajú obľúbení hrdinovia z prvého dielu a možno sa dočkáte aj prekvapenia :wink: .

Autori: Jenny Dooley, Virginia Evans
Jazyk: Anglický
Titulky: Anglické
Vydavateľ: Express Publishing ELT (http://www.expresspublishing.co.uk/elt/happyhearts/index.html)
Rok vydania: 2012
Formát: DVD Vob Sub (stačí vypáliť na DVD alebo prehrať v PC nejakým softvérovým DVD prehrávačom)
Veľkosť súboru: 1,80 GB (rozbalené cca 4,2 GB)
Server: fastshare & uložto

Ukážka:

Stiahnuť:

linky sú kombinovateľné a bez hesla

09 led 2016, 19:29
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina